admin@hindujogja.com
Sleman, Yogyakarta, Indonesia

Selamat datang di Kabupaten Sleman

Ігри, у які грають люди Скачати книгу безкоштовно fb2, epub, rtf, txt, відгуки, аудіокнига, цитати Ерік Берн
Home » Uncategorized  »  Ігри, у які грають люди Скачати книгу безкоштовно fb2, epub, rtf, txt, відгуки, аудіокнига, цитати Ерік Берн
Ігри, у які грають люди Скачати книгу безкоштовно fb2, epub, rtf, txt, відгуки, аудіокнига, цитати Ерік Берн

Доктор Ерік Берн розкриває таємні прийоми, які керують нашим життям. Усі ми, не усвідомлюючи цього, постійно граємо в ігри — подружні та сексуальні, серйозні ігри з керівниками та суперницькі ігри з друзями, в ігри, що визначають статус та сімейні сутички. Усі ми, не усвідомлюючи цього, постійно граємо в ігри – подружні та сексуальні, серйозні ігри з керівниками та суперницькі ігри з друзями, в ігри, що визначають статус та сімейні сутички.

Автор описує найпоширеніші з них і дає пояснення, чому вони виникають, як виглядають, за яким сценарієм розвиваються, які «винагороди» люди отримують від них. Крім того, в останніх розділах книги автор детально прописує методологію та можливі варіанти опитувальників для застосування концепції сценарного аналізу на практиці. В усіх теорія і задумах автора, буде важко не помітити себе і своє оточення, помилки або ж досягнення. Взагалі, потрібно віддати книзі належне, адже саме її публікація дала нову хвилю популярності літературі з психології. Це дуже добре, що люди цікавляться питаннями та проблемами комунікації у суспільстві. У другій частині на читача чекає розмаїття ігор – ми беремо в них участь протягом усього життя, навіть не усвідомлюючи це.

аудіокнига ігри в які грають люди

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь. Спершу автор розповідає про транзактний аналіз і його основні поняття, бо саме до цього напрямку психології відноситься його теорія. Далі йдеться конкретно про ігри, до яких люди вдаються у різних ситуаціях і сферах особистого життя. Останній розділ знайомить зі способами відмови від ігор і побудови стосунків без їх використання.

Про книгу «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

А на сьогодні саме ця книжка є однією із найпопулярнішою у світі психологічною книжкою. Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому https://from-ua.info/kharakterystyky-provaydera-euro-games-technology-egt-y-eho-yhrovoho-assortymenta/ ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

Ви дізнаєтесь все про його теорію, коли будете читати онлайн книгу «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна українською мовою, отримуючи інформацію поетапно, оскільки тут є три розділи. «Ігри, у які грають люди» – це та книжка, яку варто купити тим, хто хоче відкривати нові психологічні грані у собі чи інших. «Магічне мистецтво ігнорування» – це також психологічна та мотиваційна книжка, яка точно допоможе читачам краще пізнати себе та інших. Книга «Ігри, у які грають люди» стала для мене справжнім посібником.

Про книжку "Ігри, у які грають люди"

Перша частина знайомить усіх з поняттям трансакційного аналізу та його важливістю чи впливом на спілкування між людьми. Друга частина – описує конкретні практичні психологічні ігри та ті фрейми, котрі ми використовуємо для власного комунікування. Тут ви знайдете найпоширеніші ігри зі сфер подружнього, сексуального, робочого та особистого життя.

З цієї причини, нижче ми виділили і пропонуємо вашій увазі ключові ідеї книги «Люди, які грають в ігри». Книга “Ігри, у які грають люди” Еріка Берна – це праця, яка допоможе кожному дізнатися більше про світ, в якому ми живемо, про людей та про самого себе. Завжди цікаво пізнавать себе, тому періодично читаю подібну літературу. Ігри, у які грають люди дала мені не просто можливість дізнатись більше про себе, а ще й вдосконалила мої знання. © 2023 EasyBook© - скачати (завантажити) безкоштовно книги у pdf, epub, fb2, rtf, txt без реєстрації. В нашій віртуальній бібліотеці зібрана величезна кількість цікавих книг різноманітних жанрів, які ви можете безкоштовно та без реєстрації читати онлайн в будь-який час.

Аудіокнига "Люди, які грають в ігри" автора Еріка Берна. У аудіокниг є безліч переваг, перед паперовими побратимами. Вони набагато універсальні у використанні, на відміну від паперових носіїв. По дорозі на роботу або навчання можна слухати фантастику, навчальний бізнес курс, детектив ... Вчені довели, що книга буде значно корисніше, ніж, слухати музику або порожню балаканину випадкових людей в транспорті.

На думку автора, якщо оточуючі дитину обставини будуть відповідати обраному сюжетом сценарію, то життєвий шлях людини, безумовно складеться саме таким чином. Книга складається з чотирьох самостійних частин, що містять по кілька глав кожна, а також розділів примітки та післямова. Цікавим будуть для усіх і цитати з книг – влучні фрази головних героїв чи філософські роздуми авторів. А щоб дізнатися думку інших читачів, ви можете ознайомитись з відгуками користувачів нашого літературного ресурсу. Ерік Берн — американський військовий психолог, письменник, психіатр, в першу чергу відомий, як розробник трансакційного і сценарного аналізу. В цілому книга непогана, але до неї потрібно постійно повертатися, так як інформації дуже багато. Застосувати на практиці легко, головне – вникати в написане і аналізувати прочитане.

Використовуючи даний сайт, ви даєте згоду на використання файлів cookie, які допомагають нам зробити його зручнішим для вас. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172, друковані видання належної якості обміну (поверненню) не підлягають. Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої.