admin@hindujogja.com
Sleman, Yogyakarta, Indonesia

Selamat datang di Kabupaten Sleman

Наукові Конференції Международные Научные Конференции 2024
Home » Uncategorized  »  Наукові Конференції Международные Научные Конференции 2024
Наукові Конференції Международные Научные Конференции 2024

Вона звернула увагу на актуальність теми, оскільки таке оподаткування за останні роки містило багато змін, вплинуло на таке регулювання, тому потребує ретельного та глибокого вивчення. За результатами конференції видано збірник матеріалів, який можна завантажити за посиланням. Забезпечення сталого економічного розвитку громад в умовах воєнного стану та післявоєнної відбудови країни.

безкоштовні наукові конференції 2019 право

Збірник тез конференції буде розміщений на відкритій платформі українсько-польського видавництва «Liha-Pres» за цим посиланням. АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ МІЛІЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ. Тези звітної наукової конференції факультету громадської безпеки.

ПРОЦЕСУАЛЬНЕ ТА КРИМІНАЛІСТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ. Збірник тез науково-практичного семінару 01 грудня 2017 р. ІННОВАЦІЇ https://galka.if.ua/chat-bot-bard-vid-google-zapushcheno-v-ukraini/ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ. Матеріали звітної наукової конференції 18 травня 2018 р. Збірник тез науково-практичного семінару 30 листопада 2018 р.

Матеріали курсантсько-студентської наукової конференції. ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ. Матеріали звітної наукової конференції. Тези регіональної науково-практичної конференції. Матеріали постійно діючого науково-практичного семінару 7 квітня 2017 р.

02.2023 – круглий стіл на тему: «Революція Гідності та війна росії проти України: причини та наслідки»

Англійська версія книги буде опублікована у березні/квітні цього року. У четвер 3 лютого 2022 року відбулася XXVIII звітна наукова конференція юридичного факультету “Проблеми державотворення і захисту прав людини в Україні”. Науковий захід відбувся на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, в 214 ауд. 27 жовтня відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Цілі сталого розвитку в аспекті зміцнення національного та міжнародного правопорядку”. Конференцію організували юридичні факультети Львівського, Запорізького, Одеського, Ужгородського, Харківського та Чернівецького національних університетів.

Тези доповідей учасників регіональної науково-практичної конференції 14 грудня 2018 р. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТА ПРАКТИЦІ. Збірник наукових статей за матеріалами доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції. За результатами конференції буде опублікований збірник матеріалів, в якому будуть розміщені тези доповідей усіх її учасників.

Детальніше про конференцію можна дізнатися за посиланням. Правові засади створення ефективних, підзвітних та інклюзивних інституції на всіх рівнях врядування. Правові засади та інструменти сталого розвитку міст і громад.

29 вересня відбулася Шоста Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми інтелектуального, інформаційного, Інтернет-права та ІТ-права». Співорганізаторами конференції виступили Кафедра інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права юридичного факультету, Центр дослідження інтелектуального права та Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України. АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ДІЯЛЬНОСТІ ДСБЕЗ ТА ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ЇЇ ПІДРОЗДІЛІВ. Тези доповідей та повідомлень учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції. 28 вересня 2012 р. МЕХАНІЗМ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ТА ПРАВО- ЗАХИСНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА . Тези доповідей та повідомлень учасників Міжнародної курсантсько-студентської наукової конференції.

У заході взяли участь представники академічної спільноти ЛНУ ім. Івана Франка, влади Львівщини, судді Верховного Суду, адміністративних та апеляційних судів, Вищого адміністративного суду Республіки Польща, експерти з Австрії і Нідерландів, члени Вищої ради правосуддя та багато інших практиків і теоретиків права. Розсилка друкованих матеріалів конференції буде проведена згідно графіку. На номера телефонів учасників, які замовили друковані матеріали будуть надіслані СМС із трек-номерами. Надіслана Вами анкета надходить на нашу електронну пошту та сортується за тематикою. Далі матеріали направляються одному з редакторів для перевірки.

Інститут права Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Матеріали доповідей, виступів і повідомлень учасників V-го Всеукраїнського круглого столу. Збірник матеріалів науково-практичної конференції. 6 листопада 2020 р. Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції. Збірник доповідей, виступів і повідомлень учасників Всеукраїнського круглого столу.

Проведений Форум є ювілейним, десятим, та відбувається щороку на базі Львівського Університету. Участь у Форумі взяли викладачі юридичного факультету Львівського Університету, судді Європейського суду з прав людини, судді Верховного Суду, представники центральних органів влади, інших закладів освіти, громадські діячі. Наукова проблематика круглого столу охопила низку важливих та актуальних питань. ШУТЬ Анастасія Олександрівна – викладач кафедри фундаментальних і галузевих юридичних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. НИКИФОРОВ Володимир Валентинович – доктор біологічних наук, професор, перший проректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.