admin@hindujogja.com
Sleman, Yogyakarta, Indonesia

Selamat datang di Kabupaten Sleman

Бізнес ідея: Вирощування лікарських трав як бізнес
Home » Uncategorized  »  Бізнес ідея: Вирощування лікарських трав як бізнес
Бізнес ідея: Вирощування лікарських трав як бізнес

Існують спеціальні сорти, дозволені законом РФ, вони містять мінімум заборонених речовин, але на цей бізнес необхідна спеціальна ліцензія та обов'язкова охорона для плантацій. Цей бізнес для тих, у кого є земельна ділянка, на якій можна спробувати вирощувати дуже корисну та лікувальну рослину, таку як журавлина. Тут знайдете план та рекомендації щодо цієї справи. У наш час все частіше стали виявляти інтерес до декоративних чагарників, рослин, які підстрижені у вигляді різноманітних тварин, птахів або навіть казкових персонажів. Спробуйте організувати свою справу на вирощуванні та продажу таких оригінальних чагарників. Підготовка всіх документів буде коштувати 2500 рублів. Ціна ліцензії (декларації відповідності) становить близько рублів.

бізнес на лікарських травах

Ще одна культура, попит на яку в Україні перевищує пропозицію, - це м'ята. Причина в тому, що ця рослина дуже затребуване в самих різних галузях - від фармацевтичної до харчосмакової і виробництва безалкогольних напоїв. Сушене сировину м'яти і меліси зараз скуповують оптом по грн/кг. Вибираючи трави для вирощування, орієнтуються на вимоги агрономії.

Існує багато різних аналізів трав, щоб переконатися, що вони відповідають міжнародним ринковим стандартам. Зокрема, користуються попитом за посиланням трави з логотипом «Органік». За кілька тижнів ви побачите сходи, що з'явилися, які будуть готові до розсаджування вже через місяць.

Вирощування пряних трав як бізнес

Але це при умові, що є постійний попит на екзотичні трави. Є такий варіант розвитку бізнесу — зосередиться на червонокнижних лікарських травах — наприклад, вирощувати золотий корінь. Насіннєвий матеріал таких рослин коштує дорожче, але й ціна продажу сировини буде значно вищою. Це можливо за наявності стартового капіталу не менше 300 тис. Рідкісні рослини вимагають організації спеціальної системи поливу та догляду. Звичайно, можна відкрити у своєму містечку і реальний магазин лікарських трав, але тут необхідно добре продумати і «зважити».

Канали збуту

Збір краще проводити на початку дня, коли трави та рослини висохнуть від ранкової роси. Не можна збирати рослини, мокрі від роси чи дощу, оскільки вони втрачають надалі свій товарний вигляд і можуть набути неприємного присмаку та аромату. При відтворенні повністю або частини інформаційного матеріалу, опублікованого на порталі «DSNews, необхідно обов'язково вказувати ім'я автора (при наявності) і джерело запозичення. Фотографії, зображення належать їх правовласникам.

Вирощування Валер'ян лікарської

Тому все частіше люди звертаються до допомоги лікарських трав. Їх можна використовувати для власних потреб, а можна на них зробити бізнес. Для реалізації лікарських рослин бізнес реєструється у формі індивідуального підприємця чи товариства з обмеженою відповідальністю. Випуск препаратів із рослинних компонентів у Росії підлягає ліцензуванню. Тому організація повного технологічного циклу з виробництвом готової продукції займає багато часу і коштуватиме інвесторам кілька тисяч рублів. У бізнесу на лікарських рослинах є одна важлива властивість - заготівля сировини проводиться тільки в літньо-осінній період, а реалізація може тривати весь рік.