admin@hindujogja.com
Sleman, Yogyakarta, Indonesia

Selamat datang di Kabupaten Sleman

У магазинах просять поставити благодійні скрині на допомогу АТО, дітям тощо Чи треба підтверджувати документально знаходження скрині в магазині? Чи існує відповідальність за такі благодійні акції?
Home » Uncategorized  »  У магазинах просять поставити благодійні скрині на допомогу АТО, дітям тощо Чи треба підтверджувати документально знаходження скрині в магазині? Чи існує відповідальність за такі благодійні акції?
У магазинах просять поставити благодійні скрині на допомогу АТО, дітям тощо Чи треба підтверджувати документально знаходження скрині в магазині? Чи існує відповідальність за такі благодійні акції?

Також акція має відбутися в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах у період з 7 по 27 квітня 2014 року. У цих закладах повинні бути встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за їх зберігання. Акція у навчальних закладах відбуватиметься з широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, викладачів, батьків тощо та може супроводжуватися проведенням різноманітних масових заходів – концертів, аукціонів, виставок, змагань тощо. Також в ці дні Акція може відбуватися на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності. Вірю, що незабаром Україна побачить зміни до податкового законодавства, в результаті яких держава звільнить від оподаткування всі кошти, зібрані громадянами на власні рахунки для використання у волонтерській діяльності. А до того ми будемо раді допомогти юридичною консультацією з питань, що виникають у сфері волонтерської допомоги та належного оформлення операцій з коштами та майном. 11 цього закону для непідприємницьких товариств (а громадські організації та благодійні організації саме такими і є) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу та звіту про фінансові результати.

Як здійснюється організація та проведення благодійних акцій та збору коштів.

Для реєстрації необхідно зібрати певний пакет документів та відповідати встановленим критеріям. Фонд несе відповідальність за порушення умов цієї Оферти та використання Благодійної допомоги всупереч порядку, передбаченому статутною діяльністю Фонду та законодавства. Публічне збирання коштів благодійної допомоги здійснюється на території всього світу. Діяльність Фонду, що стосується досягнення цілей, передбачених Статутом Фонду, здійснюється на території України. 7.7 Набувачі благодійної допомоги у формі цільового призначення повинні звітувати перед благодійниками та Фондом про їх використання. 6.5 Фонд користується самостійністю у питаннях прийняття рішень, визначенні умов оплати праці працівників Фонду, використанні власних фінансових та матеріальних ресурсів відповідно до вимог чинного законодавства.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ФУНДАЦІЯ «ВІДКРИТА УКРАЇНА» (далі за текстом – «Фонд») є благодійною організацією, створеною фізичними особами. Надає інформацію на офіційну веб-сторінку за посиланням університету. Участь спортивно-активної частини КНУ в різних позауніверситетських змаганнях. Станьте на облік у податкових органах та отримайте ідентифікаційний номер платника податків.

Представники ВБФ “Серце до Серця” публічно заявляють, що вся сума витрачається виключно на реалізацію Програми, не зважаючи на те, що закон дозволяє благодійним фондам витрачати певний відсоток, зібраних ними коштів на свої потреби. Це означає, що не взято жодної копійки із зібраних під час Акції грошей для покриття витрат, які не стосуються затвердженої Програми. За словами молодих ентузіастів, це зроблено спеціально, щоб кожен, хто віддає свої, хай навіть невеликі, гроші на допомогу дітям був впевнений, що вони докладно до копієчки підуть саме для реалізації заявленої мети. Закуплене медичне обладнання позначається штрих – кодами і передається дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування з головною умовою, що всі діти обслуговуватимуться на ньому безкоштовно. З часу війни у Дрогобичі кожен акумулює свої зусилля та бажання допомогти заради спільної мети — перемоги України над загарбниками. Для цього у місті та громаді відбуваються чисельні благодійні акції, майстер-класи, ярмарки та заходи для збору коштів на підтримку ЗСУ чи допомоги потребуючим.

За декілька тижнів до дня проведення, на загальноукраїнських, регіональних телерадіокомпаніях транслюватиметься рекламний ролик Акції. Мета – донести до населення інформацію про суспільний збір коштів та заохочення взяти участь в Акції. Інформація про день Акції буде присутня на плакатах Акції та в друкованих виданнях по всій Україні. Тому, на мою думку, для системної волонтерської діяльності створення благодійної організації є оптимальним варіантом. Єдина незручність — оформлення операцій документами бухгалтерського обліку, що потребуватиме завчасної підготовки та залучення спеціалістів.

100% коштів Донорів, зібраних за допомогою сайту dobro.ua, за вирахуванням комісій платіжних систем, спрямовуються на благодійну діяльність. 13.2.Інформація про Донорів проєктів dobro.ua надається тільки за згодою самих Донорів. Поштові адреси, номер рахунку та особисті дані Донорів не розголошуються. Оператор Допомоги зобов'язується не розкривати третім особам інформацію про донорів, отриману від dobro.ua не підписувати Донорів на автоматичні розсилки своєї організації і не використовувати цю інформацію для інших цілей, окрім погоджених з dobro.ua.

У разі припинення Фонду (у результаті його ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) його активине не можуть перерозподілятись між членами Фонду, іповинні бути передані одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховані до доходу бюджету. Добровільна ліквідація здійснюється на підставі рішення Загальних зборів Учасників Фонду, який визначає порядок і строки такої ліквідації відповідно до законодавства України. 1.9 Фонд самостійно відповідає за своїми зобов’язаннями всім належним йому майном, на яке відповідно до законодавства може бути звернено стягнення. 13.3.У разі припинення Фонду (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) її активи мають бути передані одній чи кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахуванні до доходу бюджету. 11.3.Фонд може засновувати або вступати в міжнародні Фонди, утворювати міжнародні спілки, підтримувати прямі міжнародні контакти та зв’язки, укладати відповідні угоди, а також брати участь у здійсненні міжнародних заходів. 8.3.Фонд має право здійснювати відносно майна та коштів, які знаходяться у її власності, будь-які угоди, що не суперечать її статутним цілям та законодавству України.

Якщо Директор протягом зазначеного періоду не призначає час та місце проведення позачергових Загальних зборів Учасників, збори скликає ініціатор. 7.5.Фізичні та юридичні особи подають до Правління Фонду заяву про вхід до складу Учасників. Заява про прийом нового Учасника Фонду розглядається Правлінням, які приймають відповідне рішення.